Regulamin

REGULAMIN

Regulamin określa zasady świadczenia usług sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej sklepu internetowego działającego pod domeną: www.skyla.pl

Jest dokumentem wymaganym w świetle art. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827).

Właścicielem i administratorem sklepu jest firma:

Medivetcon G. Bogaczyński, R. Bogaczyński Spółka Jawna Raszewy 4a, 63-210 Żerków NIP 6172209321 REGON 364716080 tel. +48 62 720 66 20. email: skyla@medivetcon.pl

Zakupy, płatności i dostawa.

Wszystkie zamówienia w naszym sklepie są zamówieniami z obowiązkiem zapłaty. W przypadku braku zapłaty w przeciągu 7 dni zamówienie zostaje anulowane.

Możliwe formy dostawy towaru: za pobraniem lub po wpłacie na konto bankowe (przelewem lub online).

Koszt wysyłki podane stronie: https://skyla.pl/koszty-dostawy.

Towar wysyłamy kurierem, nie później niż 48h od momentu zamówienia lub zaksięgowania płatności. (paczki powinny zostać dostarczone w max 3-4 dni)

Momentem zawarcia umowy jest potwierdzenie przez sprzedawcę otrzymania zamówienia. Potwierdzenie następuje w drodze przesłania konsumentowi/klientowi wiadomości email, w której sprzedawca potwierdza przyjęcie zamówienia do realizacji.

Sprzedawca ma prawo do anulowania zamówienia w przypadku braku towaru fizycznie w magazynie, z powodu błędów technicznych spowodowanych problemami technicznymi na stronie. W przypadku anulowania zamówienia a dokonania przez Kupującego wpłaty dokona on automatycznie w momencie anulowania zamówienia zwrotu pełnej kwoty Kupującemu.

Odstąpienie od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni KALENDARZOWYCH bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Nie dotyczy to sprzedaży dla Firm (na fakturę)

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy odesłać towar na adres:

Medivetcon G. Bogaczyński, R. Bogaczyński Spółka Jawna Raszewy 4a, 63-210 Żerków,

tylko w oryginalnym opakowaniu oraz pełną zawartością z którą przyszła.

Zwracając produkt należy dołączyć informacje z takimi danymi jak: numer zamówienia, dane osobowe oraz dane do wykonania przelewu zwrotnego.

Klient wysyła towar na swój koszt.

Reklamacja.

Reklamacje prosimy zgłaszać w pierwszej kolejności emailem na adres: skyla@medivetcon.pl

W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o opisanie: zgłoszenie wady, dowód zakupu.

Do każdej reklamacji ustosunkujemy się niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni.

Reklamacji podlegają wady produktu (uszkodzone opakowanie koncentratu, płynu). Nie podlegaj natomiast wady powstałe wskutek jego użytkowania (niewłaściwe dobieranie proporcji rozcieńczenia w celu uzyskania roztworu czyszczącego).

Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej Producent może przyjąć reklamacje w przypadku gdy wada powstała w ciągu 6 m-cy od dnia zakupu (odbioru od kuriera).

W razie pytań służymy pomocą: skyla@medivetcon.pl

Adres do przesyłania fizycznie reklamacji:

Medivetcon G. Bogaczyński, R. Bogaczyński Spółka Jawna Raszewy 4a, 63-210 Żerków

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl